اسکان جنگل ابر:

برای شروع  تور جنگل ابر بعد از چک کردن و سرویس خودرو های گروه توسط تعمیر کار و تایید کارشناس گروه و حرکت از هر منطقه ای که شما عزیزان درخواست کنید آغاز می شود .

مسیر حرکت از شاهرود به سمت آزادشهر و بعد از پشت سرگذاشتن شهر تاریخی و زیبای بسطام و روستاهای زیبایی که در  مسیر شاهرود ابر می باشد به روستای نمونه گردشگری ابر می رسیم و اگر قصد استراحت داشته باشید در اقامتگاه قربان خان بزرگ اسکان داده می شوید .

اسکان در اقامتگاه قربان خان بزرگ

بعد ازصرف انواع صبحانه های محلی بهمراه انواع دمنوش های محلی و استراحت شما عزیزان آماده شده و به سمت جنگل ابر حرکت می کنیم . گروه گردشگری افرا آفرود سفر خود را از دالان بهشت که به بهشت روی زمین معروف است ویک  مسیر بسیار بسیار زیبا و دیدنی و کاملا آفرودی می باشد آغاز می کند .

بعد از گذراندن مسیر بسیار زیبا و آفرود از  دالان بهشت به منطقه چشمه مریم  که برکه های آب و چمنزار های بسیار بکر و زیبا دارد میرسیم بعداز رسیدن و دیدن منظرهای بکر و بینظیر پذیرایه شما هستیم با چای و دمنوش آتیشی البته با آب چشمه که از دل کوه جریان دارد .

در ادامه  بعد از  گشت و گذار در جنگل رویایی ابر برای صرف ناهار میریم سمت جنگل انبوه که آسمان به سختی دیده می شود و ناهار رو بنا به درخواست شما (دیگی محلی با گوشت گوسفند یا انواع کباب جوجه و شیشلیگ،املت آتیشی و …)در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

و درپایان اسکان تور یک روزه جنگل ابر و آفرود جنگل ابر حرکت از جنگل ابر به سمت شاهرود هر زمان که شما عزیزان درخواست کنید.

فهرست مطالب

اطلاعات و نکاتی که باید به آن توجه کنید

گروه گردشگری افرا آفرود برای شما عزیزان سفری ایمن و پر هیجان آرزو میکند. لطفا به اطلاعات و نکات مشخص شده در زیر توجه کنید.

کلیه تورهای گردشگری افرا آفرود با سواری های آفرود مطمئن و قدرتمند انجام میشود، از اینرو لذت سفر کردن در طبیعت برای شما دوچندان خواهد شد.

گروه گردشگری افرا آفرود برای آشنایی گردشگران به زیست بوم  جنگل ابر و پیشنهاد بهترین مکان های گردشگری، تور لیدرهای حرفه ای خود را همراه شما عزیزان راهی سفر خواهد نمود.

جدا از زیبایهای بی وصف طبیعت جنگل ابر، این منطقه برای افراد تازه وارد و نا آشنا به آن میتواند بسیار خطرناک و غیره منتظره باشد، از اینرو گروه گردشگری افرا آفرود از شما عزیزان عاجزانه تمنا دارد تا برای انجام هر کاری با تور لیدر های گروه خود هماهنگی های لازم را انجام دهید. چراکه امنیت سلامت شما در بالاترین الویت برای ما قرار دارد.

لطفا قبل از شروع سفر از وجود اقلام مورد نیاز برای این سفر مطمئن شوید: کفش مناسب برای پیاده روی، کوله سبک و ایمن، همراه داشتن اندکی خوشکبار و قوطی آب و …

اقامتگاه قربان خان  روستای نمونه گردشگری ابر- هتل پارامیدا شاهرود- هتل قصر بسطام

تور جنگل ابر را همین حالا رزرو کنید

تورهای گردشگری گروه افرا آفرود

برای مشاهده فهرست تورهای گردشگری گروه افرا آفرود میبایست به صفحه تورهای گردشگری شاهرود سمنان مراجعه کنید. اگر تا به حال به کویر خارتوران و یا همان آفریقای ایران سفر نکرده اید حتما از صفحه تور گردشگری کویر خارتوران دیدن کنید.

با جنگل ابر شاهرود بیشتر آشنا شوید:

چگونه به جنگل ابر برویم

آشنایی با نحوه ی اجرای تور جنگل ابر: چگونه به جنگل ابر برویم و  اسکان و آفرود جنگل ابر

برای شروع یک تور بینقص اولین کاری که انجام میدیم  چک کردن و سرویس خودرو توسط تعمیر کار و تایید کارشناس گروه انجام میشود وبعد هر یکی از لیدرها یک کار رو برعهده میگیرد تا بتوانیم یک سفر خوب را در دل طبیعت برای دوستای خوبمون رقم بزنیم تور جنگل ابر منظرهای خوبش از دالان بلوط یا بهشت شروع میشه که یک مسیر بسیار دیدنی وبکر و کاملا آفرودی است. در ادامه به منطقه چشمه مریم میرسیم ک برکهای آب وچمنزار بسیار زیبا دارد وبرای دیدن درختهای هیرکانی و اقیانوس ابر به ارتفاع ۲۵۰۰ تا ۲۷۰۰متری از سطح دریا باید برسیم .

بعداز رسیدن و دیدن منظرهای بکر و بینظیر پذیرایه شما هستیم با چای و دمنوش آتیشی البته با آب چشمه که از دل کوه جریان دارد .بعد در ادامه میریم به گشت و گذار در جنگل و دیدن اسب های وحشی و برای صرف ناهار میریم سمت جنگل انبوه که آسمان به سختی دیده می شود و ناهار رو بنا به درخواست شما (دیگی محلی با گوشت گوسفند یا انواع کباب جوجه و شیشلیگ،املت آتیشی و …)در خدمت شما دوستان عزیز هستیم

توضیحات تکمیلی اجرای  تور:

چگونه به جنگل ابر برویم ،  اسکان و آفرود جنگل ابر

تور جنگل ابر بصورت VIP فول سافاری با خودروی 4WD از ۴ نفر تا ۴۰ نفر قابلیت اجرا دارد کلیه خودروها مجهز به امکانات کامل رفاهی نظیر میز و صندلی،چادر کمپی،کیسه خواب،مخزن آب همراه ،توالت فرنگی سیار،بیمه سرنشین و ..می باشند.تمام خدمات و پذیرایی صبحانه،ناهار،شام و میان وعده توسط لیدر انجام خواهد شد.در تورهای گروهی اجرایموسیقیسنتی خواهیم داشت. نحوه اجرای تور: خودروهای 4WDاز محل راه آهن ، ترمینال شهر شاهرود و یا هر کدام از اقامتگاهای موجود در شهر شاهرود و بسطام و حومه و روستای نمونه گردشگری ابر شما را تحویل گرفته و مسولیت شما تا پایان سفر به عهده لیدر خواهد بود .

چگونه به جنگل ابر برویم؟

برای رفتن به جنگل ابر ابتدا میبایست به شهر شاهرود رفته و از آنجا به سمت شهر بسطام بروید، در چهار کیلومتری شمال شاهرود در مسیر جاده شاهرود به آزاد شهر بروید و پس از طی کردن 18 کیلومتر به قلعه ‌نو خرقان بروید. در شمال روستای قلعه نو خرقان مسیر 10 کیلومتری تا ابتدای روستای ابر و جنگل ابر قرار دارد.